0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Turkey
Cup
Galatasaray SK
۰
۱
Fatih Karagumruk
inprogress
۲۱:۱۵
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Nassr Riyadh
۳
۳
Al Hazm
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Wahda
۳
۳
Al Taawon Buraidah
Finished
۱۷:۳۰
Al Raed Buraidah
۱
۲
Al Feiha
Finished
۱۷:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Wakra
۱
۲
Al Markhiya
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Ahli Doha
۱
۲
Umm Salal
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Shamal
۰
۰
Al Muaidar
Finished
۱۸:۳۰
France
Coupe de France
Le Puy
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Netherlands
KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
Beker van Belgie
Royal Antwerp FC
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
۵
۳
Hatta Dubai
Finished
۱۷:۰۵
Ittihad Kalba
۱
۲
Al Bataeh
Finished
۱۹:۴۵
Switzerland
Swiss Cup
FC Sion Sitten
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Romania
Liga I
SC FC Voluntari SA
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Botosani
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۴۵
SC FC Petrolul Ploiesti
۲
۳
Universitatea Craiova
Finished
۲۰:۰۰
India
Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
NPFL
Enyimba
۴
۰
Gombe United
Finished
۱۶:۳۰
Shooting Stars 3SC
۱
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Abia Warriors
۱
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Asia
WAFF Women Championship
Jordan (W)
۲
۲
Nepal (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۱
۰
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۱
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۱
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Newroz SC
۱
۱
Al Shorta
Finished
۱۵:۰۰
Al Talaba FC
۰
۱
Al-Hudood Sports Club
Finished
۲۰:۰۰
Erbil SC
۴
۱
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
League Cup, Group 3
Stjarnan
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
UMF Njardvik
۰
۰
Fjolnir Reykjavik
inprogress
۲۲:۱۰
Brazil
Paraense
Remo PA
۱
۱
Sao Francisco PA
Finished
۰۲:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Energetik Mingechevir
۱
۱
Difai Agsu
Finished
۱۴:۳۰
Araz Saatli
۰
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۴:۳۰
Mil-Mugan Imisli FK
۲
۰
Karvan Yevlakh
Finished
۱۴:۳۰
India
Santosh Trophy
Railway FC
۱
۰
Karnataka Sports Association
Finished
۱۲:۳۰
Maharashtra FA
۲
۳
Delhi FA
Finished
۱۷:۰۰
Manipur
۴
۱
Mizoram
Finished
۰۸:۰۰
Liberia
First Division
Cece United
۲
۰
Paynesville FC
Finished
۱۹:۳۰
LPRC Oilers FC
۲
۱
LISCR FC
Finished
۱۹:۳۰
Freeport
۴
۳
Sinoe Npa Anchors
Finished
۱۷:۰۰
Invicible Eleven
۱
۱
Global Pharma
Finished
۱۷:۰۰
FC Kallon Liberia
۰
۴
FC BEA Mountain
Finished
۱۷:۰۰
Nimba Kwado
۰
۱
Watanga FC
Finished
۱۹:۳۰
Heaven Eleven
۵
۱
Mighty Barrolle
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۰
۲
Palmeiras
Finished
۰۲:۰۰
Inter de Limeira
۰
۳
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۵
Portugal
Taca de Portugal
Santa Clara
۱
۲
FC Porto
Finished
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Achuapa FC
۲
۱
Zacapa Tellioz
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Coatepeque FC
۱
۲
Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۲
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
Antigua Guatemala
۱
۰
CSD Municipal
Finished
۰۵:۳۰
Huehueteco Xinabajul
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Westerlo U21
-
-
Lommel U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Egypt
Premier League
El Zamalek
۱
۰
El Dakhleya
inprogress
۲۰:۳۰
Smouha
۱
۱
Future FC
inprogress
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 2
Semen Padang
۱
۰
Malut United FC
Finished
۱۱:۳۰
PSBS Biak Numfor
۴
۰
Persiraja Aceh
Finished
۰۹:۰۰
World
Friendly International Matches U19
North Macedonia U19
۲
۰
Bosnia and Herzegovina U19
Finished
۱۴:۰۰
Cyprus
Cyprus Cup
Apollon Limmassol FC
۲
۱
AEK Larnaca
inprogress
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۱
۳
Aris Limmasol
inprogress
۲۰:۳۰
Algeria
Youth League
ASO Chlef U21
۲
۰
MC El Bayadh U21
Finished
۱۲:۳۰
USM Alger U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۸:۳۰
USM Khenchela U21
۱
۳
CR Belouizdad U21
Finished
۱۸:۳۰
NC Magra U21
۱
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۳۰
Paradou AC U21
۱
۱
US Biskra U21
Finished
۱۸:۳۰
JS Saoura U21
۱
۰
CS Constantine U21
Finished
۱۸:۳۰
US Souf U21
-
-
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
ES Setif U21
۰
۱
MC Alger U21
Finished
۱۸:۳۰
Israel
State Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۱
Hapoel Ramat Hasharon
inprogress
۲۰:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۰
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
U19 Elite League
Lillestrom U19
۳
۱
Hamarkameratene U19
inprogress
۲۱:۰۰
IK Start U19
۳
۶
Viking U19
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
South America
Copa Libertadores, Qualification
Botafogo RJ
۶
۰
Aurora
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۰
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۳۰
Niger
Super League
AS Douanes de Niamey
۰
۰
Akokana FC
Finished
۱۸:۴۵
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group C
Paraguay (W)
۳
۲
El Salvador (W)
Finished
۰۵:۳۰
Canada (W)
۳
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۲:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
PAOK B
۱
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۴
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Piauiense
AE Altos
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
Ceara SC CE
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۴:۰۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۲
۲
Treze FC
Finished
۰۱:۳۰
River AC
۱
۰
Itabaiana
Finished
۰۱:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Copa Argentina
San Lorenzo
۱
۰
Independiente Chivilcoy
inprogress
۰۳:۴۰
Indonesia
Liga 3
Benteng HB
۱
۰
Gurita Kaur FC
Finished
۱۲:۳۰
Tri Brata Rafflesia FC
۱۳
۰
PS Tunas Muda Bengkulu
Finished
۱۰:۳۰
Hungary
Hungary Cup
Ujpest FC
۰
۱
Paksi FC
inprogress
۲۱:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۵
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Ironi Herzliya
۴
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۶:۳۰
Shimshon Tel Aviv
-
-
Maccabi Yavne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۴
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۱
۰
CS Cartagines
Finished
۰۰:۳۰
Sporting San Jose
۴
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly Club Matches
Young Boys II
۳
۱
Viby IF
inprogress
۲۱:۰۰
Vanlose
۱
۰
Hellerup IK
inprogress
۲۱:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۲
FK Bodo Glimt
Finished
۱۷:۳۰
Esbjerg F.B.
۱
۱
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Sandefjord
۲
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۱۷:۳۰
Jamaica
Premier League
Harbour View FC
۱
۲
Treasure Beach FC
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
UAI Urquiza Reserves
۰
۰
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Cancelled
۰۳:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۱
۳
CA River Plate Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Hambericho Durame
Finished
۱۹:۳۰
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Lebanon
Premier League
Al Ansar Beirut
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۲
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
Maranhao MA
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
EC Agua Santa SP
۲
۱
EC Jacuipense
Finished
۰۳:۰۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۰۰
Murici
۲
۱
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۰۰
Operario MS
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۴:۰۰
Itabuna BA
۰
۸
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۰۰
Humaita
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۴:۰۰
Petrolina SFC
۳
۲
FC Cascavel
Finished
۰۲:۰۰
Maringa PR
۲
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۴۵
CEO Varzeagrandense
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۴:۰۰
Portuguesa Santista SP
۰
۱
SER Caxias
Finished
۰۳:۰۰
Villa Nova MG
۱
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۳:۰۰
Trem AP
۰
۴
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
Uganda
Premier League
Busoga United FC
۱
۱
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۲
۰
Maroons FC
Finished
۱۶:۳۰
Vipers
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۹:۳۰
Gambia
Division 2
Medina United
۱
۲
Hart Academy FC
Finished
۲۰:۰۰
Kanifing East FC
۳
۰
Jarra West FC
Finished
۲۰:۰۰
Wagadu
۲
۰
Gambian Dutch Lions
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۱
۰
Bandeirante EC SP
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Prudente
۲
۱
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۰۲:۰۰
Marilia SP
۳
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۲:۴۵
Red Bull Bragantino II
۳
۰
Rio Preto
Finished
۰۰:۳۰
EC Lemense SP
۲
۳
Itapirense
Finished
۰۱:۳۰
Mauritania
Division 2
Center Moulaye M'Bareck
۰
۰
Star Arafat
inprogress
۲۳:۴۵
Israel
Liga Bet South
Maccabi Stars Ramla
۲
۰
Hapoel Ironi Gedera
inprogress
۲۱:۴۵
Bnei Eilat
۰
۲
MS Jerusalem
Finished
۱۷:۰۰
Egypt
Second Division B
Misr Insurance FC
۱
۳
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۳۰
Kahraba Ismailia
۱
۱
Alo Egypt
Finished
۱۶:۳۰
El Entag El Harby
۲
۱
Ittihad El Shorta
Finished
۱۶:۳۰
El Sharqia Dokhan
۱
۲
Bourfoad SC
Finished
۱۶:۳۰
El Shams
۳
۱
Al Merreikh Port Said
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League Women
Smouha SC (W)
۰
۳
El Masry (W)
Finished
۱۶:۰۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
۰
۰
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
Malindi SC (ZAN)
۴
۱
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
India
I-League
Namdhari
۲
۱
Gokulam FC
Finished
۱۳:۳۰
Sreenidi Deccan
۱
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Champions League
FC Cincinnati
۴
۰
Cavaliers FC
Finished
۰۳:۳۰
Nashville SC
۴
۰
Moca FC
Finished
۰۵:۴۵
Mexico
Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۱
۱
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
Brazil
Copa Verde
Real Noroeste Capixaba FC
۱
۲
Rio Branco ES
Finished
۰۱:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۴
۰
Costa Rica EC
Finished
۰۲:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۲
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۲
۱
Manauara EC AM
Finished
۰۲:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۳
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
Genesis Huracan
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۲:۳۰
Uganda
Division 2
Lugazi Municipal FC
۱
۱
Booma FC
Finished
۱۶:۳۰
Onduparaka FC
۱
۰
Kiyinda Boys
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Recopa Gaucho
Sao Luiz RS
۲
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Monterrey U23
Finished
۰۳:۱۵
Brazil
Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۰
۱
Barretos SP
Finished
۰۱:۳۰
XV de Jau
۱
۱
SKA Brasil
Finished
۰۲:۳۰
AA Francana
۲
۱
GO Audax SP
Finished
۰۲:۰۰
Uniao Barbarense
۱
۰
Atletico Penapolense
Finished
۰۲:۰۰
Colombia
Primera B
Llaneros FC
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
Honduras
Reserve League
Olancho FC Reserves
۲
۰
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Vietnam
U19 Championship
PVF U19
۱
۲
Nghe An U19
Finished
۱۰:۳۰
Philippines
UAAP Championship
Ateneo De Manila University
۴
۰
University Of The East
Finished
۱۰:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Mexicali FC
۰
۴
Real Apodaca FC
Finished
۰۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Bali United Pusam
۳
۲
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Cup
St Michel United
۴
۲
Northern Dynamo FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Catarinense 1
Avai
۱
۰
Barra FC
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador
Segunda Division
FC Los Laureles
۶
۰
C.S.D Vendaval
Finished
۰۰:۳۰
CD Racing Junior de Armenia
۱
۱
Once Lobos Chalchuapa
Finished
۰۰:۳۰
San Pablo Municipal
۳
۱
CD Inca
Finished
۰۰:۳۰
Tiburones de Sonsonate
۰
۲
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۳
۲
Bermuda U20
Finished
۰۲:۳۰
Panama
First Division Women
Chorrillo FC (W)
۱
۱
Deportivo Chiriqui (W)
Finished
۰۴:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Esbjerg U19
۲
۳
Brondby U19
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Liga Bet North
FC Tzeirei Tamra
۰
۰
Maccabi Ironi Yafia
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Defensor Sporting
inprogress
۰۳:۳۰
Costa Rica
Cup Women
Alajuelense (W)
۱
۱
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
Nicaragua
Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۲
۳
Real Esteli FC
Finished
۰۰:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Turks and Caicos Islands U20
۱
۲
Guyana U20
Finished
۱۸:۰۰