0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
Ligue 1
AS Monaco
۰
۰
Paris Saint-Germain FC
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
Bundesliga
SC Freiburg
۱
۱
FC Bayern Munich
inprogress
۲۳:۰۰
Italy
Serie A
SS Lazio
۰
۰
AC Milan
inprogress
۲۳:۱۵
Spain
La Liga
Celta de Vigo
۰
۰
Union Deportiva Almeria
inprogress
۲۳:۳۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
۳
۰
Qatar SC Doha
Finished
۱۸:۳۰
Al Arabi
۲
۳
Al-Rayyan
Finished
۲۰:۳۰
Al Duhail
۱
۴
Al-Gharafa
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wasl
۲
۰
Al Sharjah SCC
Finished
۱۹:۴۵
Ajman
۲
۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۷:۰۵
Al Khaleej Khor Fakkan
۰
۳
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۷:۰۵
Portugal
Taca de Portugal
Sporting Clube de Portugal
۲
۱
SL Benfica
Finished
۰۰:۱۵
Saudi Arabia
Profesional League
Al Hilal Riyadh
۳
۱
Al-Ittihad
Finished
۲۰:۳۰
Al Akhdoud
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۱۷:۳۰
Abha
۲
۰
Al-Tai
Finished
۱۷:۳۰
England
Championship
West Bromwich Albion FC
۱
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۳:۳۰
Turkey
Super Lig
Kasimpasa SK
۰
۰
Sivasspor
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Eredivisie
FC Volendam
۱
۳
NEC Nijmegen
inprogress
۲۲:۳۰
Uzbekistan
Super League
Nasaf Qarshi
۲
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۷:۴۵
Navbahor Namangan
۳
۱
PFK Dinamo Samarkand
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Chaves
۰
۰
FC Arouca
inprogress
۲۳:۴۵
Germany
2. Bundesliga
FC Schalke 04
۳
۱
FC St. Pauli
Finished
۲۱:۰۰
Hertha BSC Berlin
۲
۲
KSV Holstein Kiel
Finished
۲۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Pohang Steelers
Finished
۰۸:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
ADO Den Haag
۱
۱
Ajax Amsterdam Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
De Graafschap
۱
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۲:۳۰
NAC Breda
۲
۰
FC Utrecht Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Telstar
۱
۱
Roda JC Kerkrade
inprogress
۲۲:۳۰
FC Emmen
۱
۰
Willem II Tilburg
inprogress
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۰
۱
AZ Alkmaar Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۰
۱
VVV Venlo
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۰
۳
FC Dordrecht
inprogress
۲۲:۳۰
South America
Copa Libertadores, Qualification
El Nacional Quito
۰
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۰۱:۳۰
Colo Colo
۰
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۴:۰۰
Denmark
Superliga
FC Midtjylland
۲
۰
FC Copenhagen
Finished
۲۱:۳۰
Africa
CAF Champions League Group D
Al Ahly Cairo
۱
۰
Young Africans
Finished
۱۹:۳۰
CR Belouizdad
۳
۰
Medeama
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۰
۰
Naft Al-Basra SC
Finished
۱۷:۳۰
Al-Karkh
۰
۳
Al-Najaf
Finished
۱۵:۰۰
Naft Maysan
۰
۰
Al Naft
Finished
۱۵:۰۰
Al Kahraba Club
۳
۰
Naft Al-Wasat
Finished
۲۱:۳۰
England
Premier League 2
Manchester United U21
۱
۴
Derby County U21
inprogress
۲۲:۳۰
Chelsea FC U21
۱
۲
Arsenal U21
inprogress
۲۲:۳۰
Fulham U21
۷
۰
Reading U21
inprogress
۲۲:۳۰
Sunderland U21
۰
۱
Brighton & Hove Albion U21
inprogress
۲۲:۳۰
Norwich City U21
۲
۲
Middlesbrough U21
inprogress
۲۲:۳۰
Ireland
Premier Division
Shamrock Rovers FC
-
-
Drogheda United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Derry City
۰
۰
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۳:۱۵
Sligo Rovers FC
۰
۱
Shelbourne FC
inprogress
۲۳:۱۵
Galway United
۰
۱
Waterford FC
inprogress
۲۳:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Dundalk FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Russia
Premier League
FC Rostov
۲
۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۹:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۲
۰
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۳۰
Vida
۲
۱
Olancho FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Marathon
۲
۰
CD Victoria
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Cearense 1
Caucaia
۲
۰
Barbalha CE
Finished
۰۱:۳۰
Horizonte FC
۲
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۲:۳۰
China
Super League
Qingdao West Coast FC
۱
۱
Henan FC
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Port FC
۳
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۴
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
First Division A
KVC Westerlo
۰
۰
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۳:۱۵
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۱
۱
Albacete Balompie
inprogress
۲۳:۰۰
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۱
۰
Deportivo Pasto
Finished
۰۴:۱۵
Mexico
Liga de Expansion MX
Atletico Morelia
۰
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۶:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Celaya
Finished
۰۴:۳۵
Israel
Liga Bet North
Bnei Qalansawe
۳
۲
Beitar Haifa Yakov
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۲
۰
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۲
۰
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۲:۳۰
Ahi Akko
۱
۲
Maccabi Tamra FC
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Serie C, Group B
Cesena FC
۱
۰
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۳:۱۵
Asd Pineto Calcio
۰
۰
Carrarese
inprogress
۲۳:۱۵
Belgium
First Division B
Zulte-Waregem
۰
۱
Standard Liege II
inprogress
۲۲:۳۰
Club Brugge II
۱
۱
KRC Genk II
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۳
Instituto de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۳
Barracas Central
Finished
۰۳:۴۵
Atletico Huracan
۲
۰
Rosario Central
Finished
۰۳:۴۵
Germany
3.Liga
SV 1916 Sandhausen
۱
۰
SC Freiburg II
Finished
۲۱:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Sumgayit
۱
۳
Kapaz
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۲
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۰۸:۳۰
Ansan Greeners
۱
۲
Gyeongnam FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۰
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Kawasaki Frontale
۴
۵
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Shabab
۱
۲
Khaitan
Finished
۱۸:۴۵
Algeria
Ligue 2
Olympique Akbou
۳
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۷:۳۰
CA Batna
۱
۰
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
HB Chelghoum Laid
۰
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۰
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
WA Boufarik
۲
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۴
MSP Batna
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۰
۰
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Cherno More Varna
۲
۱
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۹:۰۰
Australia
A-League Women
Western United FC (W)
۴
۲
Canberra United FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Vietnam
U19 Championship
Viettel U19
۲
۰
Thanh Hoa U19
inprogress
۱۰:۳۰
Thua Thien Hue U19
۰
۱
Hoang Anh Gia Lai U19
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
FC Inter Manacor
۰
۰
Constancia
Finished
۱۹:۰۰
UD Alcudia
۲
۰
CD Manacor
Finished
۱۹:۳۰
Binissalem
۳
۰
UD Collerense
Finished
۱۴:۳۰
CE Mercadal
۱
۰
Poblense
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Sivasspor U19
۳
۲
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۲
۴
Galatasaray SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۰
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Scotland
Championship
Arbroath
۰
۱
Raith Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۲
۱
Maitland (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Sul-Matogrossense, Group A
Nautico MS
۳
۴
Portuguesa MS
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Victoria
Dandenong City
۱
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۱۵
Moreland City FC
۰
۱
Avondale FC
Finished
۱۳:۰۰
Heidelberg United
۳
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۲:۰۰
Austria
2. Liga
Grazer AK 1902
۰
۲
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۲۲:۳۰
SKU Amstetten
۰
۱
DSV Leoben
Finished
۲۰:۴۰
SV Ried
۵
۰
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۰:۴۰
Floridsdorfer AC
۱
۰
SK Sturm Graz II
Finished
۲۰:۴۰
Rwanda
National League
AS Kigali
۰
۱
Etoile de L'Est
Finished
۱۶:۳۰
Kiyovu Sport
۲
۱
Police FC
Finished
۱۹:۳۰
Djibouty
Division 1
AS Port
۰
۱
Garde-Cotes FC
Finished
۱۸:۰۰
AS Djibouti Telecom
۳
۱
CF Garde Republicaine Siaf
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Amazonense
Amazonas FC
۰
۰
Nacional AM
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۱
۲
North Star
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Bhayangkara Surabaya United
۳
۲
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
PS TIRA-Persikabo
۰
۱
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga I
Politehnica Iasi
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۲۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Defence Force FC
۲
۳
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
Fasil Kenema
۲
۱
Hawassa City
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Pohronie
۱
۲
FK Humenne
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۲
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Rudar Velenje U19
۱
۲
Radomlje U19
Finished
۱۹:۳۰
FC Koper U19
۲
۲
Maribor U19
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۳
۲
FK Podkonice
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Liga Bet South
Hapoel Hod Hasharon Irony
۱
۱
Sporting Club Tel Aviv
Finished
۱۳:۰۰
Sderot FC
۲
۲
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۰۰
Bnei Jaffa Ortodoxim
۲
۰
MS Tzeirey Tira
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Segev Shalom
۲
۱
MS Shikun Hamizrah
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kiriat Ono
۲
۰
Inter Aliya Tel Aviv
Finished
۱۲:۳۰
Ironi Beit Dagan
۱
۰
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Kiryat Gat Sports Club
۰
۱
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Amishav
۰
۲
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Finished
۱۴:۳۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۱
۰
Moso Sugar Company
Finished
۱۴:۳۰
Sports Dynamic
۱
۴
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Kiryat Yam
۲
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۴:۳۰
Sport Club Tira
۰
۱
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۴
۰
Ironi Nescher
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Raanana
۱
۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۴:۰۵
MS Tzeirey Taibe
۱
۲
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۲
۳
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۵:۴۵
Hapoel Kfar Kana
۲
۲
Hapoel Bueine
Finished
۱۲:۳۰
Tzeirei Kfar Kana
۲
۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Guatemala U20
۵
۰
Aruba U20
Finished
۰۴:۳۰
Barbados U20
۴
۲
Saint Martin U20
Finished
۰۱:۳۰
Ukraine
Premier League
Polissya Zhytomyr
۰
۱
LNZ Cherkasy
Finished
۱۹:۳۰
France
National
Chamois Niortais FC
۳
۲
US Marignane
Finished
۱۷:۳۰
Cholet
۲
۱
Dijon FCO
inprogress
۲۲:۰۰
Martigues
۲
۰
SAS Epinal
inprogress
۲۲:۰۰
AS Nancy Lorraine
۲
۱
Olympique Nimes
inprogress
۲۲:۰۰
Serbia
Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۱
۰
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۶:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۲
۱
Napredak Krusevac
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Liga Alef South
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۲
Maccabi Ashdod
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Bikat HaYarden
۵
۱
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۳:۳۰
Shimshon Kafr Qasim
۰
۱
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۱۰
Maccabi Kiryat Malakhi
۰
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۴
Ironi Modiin
Finished
۱۵:۰۰
Holon Yermiyahu
۵
۰
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۳:۵۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۳
۲
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Copa del Rey
Athletic Bilbao
۳
۰
Atletico Madrid
Finished
۰۰:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۷
۱
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
Redlands United U23
۰
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۲:۰۰
Gold Coast United U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
Moreland City U23
۲
۳
Avondale U23
Finished
۱۰:۴۵
Vietnam
V-League 2
Da Nang
۲
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۱
۱
FC Dia Hoa Binh
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۳
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۳
۳
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
Liga TDP
Juarez FC II
۲
۳
CEFOR Cuauhtemoc Blanco
Finished
۱۹:۳۰
CD Novillos Neza
۰
۰
Atletico Mexicano
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
U23 League
Mazatlan FC U23
۲
۱
Club Necaxa U23
Finished
۱۹:۳۰
Atletico San Luis U23
۱
۱
Puebla U23
Finished
۱۸:۳۰
Queretaro U23
۵
۱
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League
Stellenbosch FC
۱
۱
Chippa United
Finished
۲۱:۰۰
Niger
Super League
Renaissance CB
۱
۰
Tagour PC
Finished
۱۸:۴۵
Renaissance CB
-
-
JS Tahoua
Finished
۱۸:۴۵
Turkey
1. Lig
Umraniyespor
۲
۰
Altay SK Izmir
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
Young Lions
۵
۲
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Stabaek
۲
۱
IK Start Kristiansand
Finished
۱۵:۳۰
Mandurah City
۰
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Salzburger AK
۴
۰
TSV St. Johann
Finished
۲۱:۰۰
Balestier Khalsa FC
۴
۱
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Sorrento SC
۲
۲
Joondalup United
Finished
۱۴:۰۰
Levanger FK
۰
۱
Stjordals Blink
Finished
۲۱:۰۰
Tvaakers IF
۲
۱
Qviding FIF
Finished
۲۱:۳۰
Egypt
Second Division B
Shoban Moslemen Qena
۱
۱
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Prva Liga
Tekstilac Odzaci
۱
۰
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۵:۳۰
Panama
First Division Women
Veraguas United (W)
۰
۴
SD Atletico Nacional (W)
Finished
۰۱:۳۰
Syria
Premier League
Al-Jaish
۰
۱
Hutteen Latakia
Finished
۱۵:۳۰
Al-Karamah
۰
۰
Al-Wahda
Finished
۱۵:۳۰
Al Ittihad Aleppo
۰
۳
Foutoua
Finished
۱۵:۳۰
Tishreen
۱
۰
Al-Wathbah
Finished
۱۵:۳۰
Al-Taliya
۱
۰
AL Horiyah
Finished
۱۵:۳۰
Al Sahel Tartous
۱
۲
Jableh SC
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Al Ansar SC U19
۲
۲
Al Sharq U19
Finished
۱۶:۴۵
Italy
Campionato Primavera
Monza U19
۰
۱
Empoli U19
Finished
۱۷:۰۰
Romania
Liga 2
FC Buzau
۲
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۲
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۲۰:۳۰
Pharco
۲
۱
National Bank
Finished
۱۷:۳۰
Poland
II Liga
Pogon Siedlce
۱
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۲۰:۱۵
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Pioneros De Cancun
۱
۱
Aguacateros de Periban
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Super League Women
White Star Woluwe (W)
۰
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Charleroi (W)
۰
۳
OH Leuven (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Liberia
Second Division
Pags FC
۱
۱
Wologisi FC
Finished
۱۹:۳۰
Nimba United FC
۱
۲
Jubilee FC
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
League Cup, Group 2
IR Reykjavik
۲
۶
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۰۰
Jordan
Jordan League
Shabab AL Ordun
۱
۰
Sahab SC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland
Queensland Lions SC
۳
۲
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۳
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۴:۰۰
Gold Coast United
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
Algeria
Youth League
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
CA Batna U21
۲
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۳
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Akbou U21
۴
۰
Olympique Magrane U21
Finished
۱۲:۳۰
WA Boufarik U21
۴
۰
JS Guir U21
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Maranhense
Moto Club
۰
۱
Imperatriz
Finished
۰۲:۴۵
Israel
Leumit League
Hapoel Ramat Gan
۱
۱
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۰
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۲
۰
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Afula
۱
۲
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
India
Sikkim S-League
Singling Sporting Club
۱
۰
Sikkim Aakraman FC
Finished
۱۱:۰۰
Thunderbolt North United
۲
۲
Sikkim Dragons
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL South Australia
Para Hills Knights
۲
۳
Adelaide City
Finished
۱۲:۳۰
South Adelaide
۰
۵
Adelaide Comets
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Brunswick City
۲
۳
Melbourne City 2
Finished
۱۳:۰۰
Bentleigh Greens SC
۱
۷
Western United FC NPL
Finished
۱۳:۰۰
Preston Lions
۱
۱
Northcote City
Finished
۱۳:۰۰
Chile
U21 League
Audax Italiano U21
۳
۰
Universidad Catolica U21
Finished
۱۶:۰۰
Union Espanola U21
۰
۲
Universidad de Chile U21
Finished
۱۶:۰۰
Rangers de Talca U21
۴
۳
Palestino U21
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
U19 League
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۰
NK Osijek U19
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۱
Al Ahed
Finished
۱۷:۱۵
Northern Ireland
Irish Cup
Portadown FC
۰
۰
Cliftonville FC
inprogress
۲۳:۱۵
Croatia
2. NL
Opatija
۲
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۷:۳۰
Kustosija
۳
۰
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Cearense B
Tiradentes CE
۱
۱
Cariri CE
inprogress
۲۲:۰۰
Algeria
Ligue 1
NC Magra
۱
۱
MC Oran
Finished
۱۸:۳۰
England
Professional Development League
Millwall U21
۴
۱
Swansea City U21
Finished
۱۷:۳۰
Colchester U21
۰
۰
Watford U21
inprogress
۲۲:۳۰
Barnsley U21
۰
۰
Wigan U21
Finished
۱۶:۳۰
Burnley U21
۰
۰
Coventry City U21
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Campinense Clube
۱
۰
Nacional de Patos
Finished
۰۲:۴۵
Sao Paulo Crystal
۰
۱
Centro Sportivo Paraibano
inprogress
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Hatta Dubai U21
۲
۳
Al Ain U21
Finished
۱۷:۰۵
Al Bataeh U21
۲
۳
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۷:۰۵
Egypt
Second Division A
El Sekka El Hadid SC
۱
۱
Ghazl Al Mehalla
Finished
۱۷:۰۰
La Viena FC
۲
۰
Proxy SC
Finished
۱۷:۰۰
Tanta
۳
۰
Ghazl Kafr El Dawar
Finished
۱۷:۰۰
Al Qanah
۰
۱
Petrojet
Finished
۱۷:۰۰
Haras El Hodood
۱
۱
Wady Degla
Finished
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۰
۱
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۶:۰۰
KTS-K Luzino
۳
۰
Vineta Wolin
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FK Aksu
Cancelled
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۳
FK Aktobe
Finished
۱۵:۳۰
FC Astana
۲
۰
Zhenys
Finished
۱۳:۰۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۱
۰
Lynx FC
inprogress
۲۳:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Francs Borains U21
۰
۲
KV Kortrijk U21
inprogress
۲۳:۰۰
KV Oostende U21
۲
۲
Waasland-Beveren U21
inprogress
۲۲:۰۰
RFC Liege U21
۰
۰
RWD Molenbeek U21
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Eilenburg
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
Warta Poznan
Finished
۲۰:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
Piast Gliwice
inprogress
۲۳:۰۰
Slovenia
Prva liga
Aluminij
۲
۰
NS Mura
Finished
۲۰:۰۰
India
Mumbai Premier League
Maharashtra Oranje FC
۱
۱
Iron Born
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Entesar Club
۱
۲
Al Washm
Finished
۱۶:۵۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Cuba U20
۱
۰
Belize U20
Finished
۰۴:۳۰
Anguilla U20
۱
۳
British Virgin Islands U20
Finished
۰۱:۳۰
Australia
A-League
Macarthur FC
۲
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۱۵
Czech Republic
FNL
SFC Opava
۱
۰
FK Pribram
Finished
۲۰:۳۰
Morocco
Botola Pro
Chabab Mohammedia
۰
۱
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۲
۲
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۲۲:۳۰
South Africa
1st Division
Maritzburg United
۱
۰
MM Platinum NB La Masia
Finished
۲۱:۰۰
Milford FC
۱
۳
Hungry Lions FC
Finished
۱۷:۰۰
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
۱
۰
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Deportivo Dongu FC
۰
۱
Chilpancingo
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Kleve
۰
۱
VfB Homberg
inprogress
۲۲:۰۰
Switzerland
Challenge League
Stade Nyonnais
۱
۱
FC Wil 1900
inprogress
۲۲:۰۰
FC Aarau
۱
۰
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۲۲:۴۵
Italy
Serie C, Group A
Virtus Verona
۰
۰
AC Pro Sesto
inprogress
۲۳:۱۵
Lumezzane
۰
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
inprogress
۲۳:۱۵
Albinoleffe
۰
۰
Giana Erminio
inprogress
۲۳:۱۵
US Pergolettese
۰
۰
US Alessandria 1912
inprogress
۲۳:۱۵
AC Trento
۰
۰
Pro Patria
inprogress
۲۳:۱۵
Ireland
First Division
Cork City FC
۰
۰
University College Dublin FC
inprogress
۲۳:۱۵
Wexford FC
-
-
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Kerry FC
۰
۰
Treaty United
inprogress
۲۳:۱۵
Finn Harps FC
۱
۰
Athlone Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Bray Wanderers AFC
۰
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Wales
Cymru South
Briton Ferry Athletic FC
۰
۰
Afan Lido Port Talbot
Finished
۲۳:۰۰
Republic of Kosovo
First League
KF Trepca 89
۱
۰
KF Trepca Mitrovice
Finished
۱۵:۳۰
France
National 2, Group B
Paris 13 Atletico
۴
۲
Trelissac
Finished
۲۱:۳۰
La Roche VF
۲
۰
SO Romorantinais
Finished
۲۱:۳۰
Bergerac Perigord FC
۰
۰
Angouleme Charente FC
inprogress
۲۲:۰۰
Denmark
1st Division
FC Fredericia
۲
۳
AaB Aalborg
Finished
۲۱:۰۰
Hillerod
۴
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FK Usti nad Labem
۱
۱
Jablonec B
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Verde
Sao Raimundo RR
۳
۴
Capital FC TO
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Primera Division
Club Atletico Cerro
۱
۰
CA Progreso Montevideo
inprogress
۲۳:۳۰
Wales
Premier League
Bala Town
۰
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۲۳:۱۵
Caernarfon Town FC
۰
۰
Newtown AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Iceland
League Cup B
Haukar Hafnarfjordur
۴
۱
Vidir Gardur
inprogress
۲۳:۰۰
Iceland
League Cup Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۱
Stjarnan (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
WSG Hertha Wels
۱
۳
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۲۱:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۱
۳
Voitsberg
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۰
۱
SV Allerheiligen
Finished
۲۱:۳۰
LASK Linz II
-
-
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۱:۳۰
Wallern
۵
۱
Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Landesliga
SV Schwechat
۰
۰
SC Mannsworth
Finished
۲۱:۰۰
Union Edelweiss Linz
۳
۱
SV Zebau Bad Ischl
Finished
۲۱:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Suduva Marijampole
۰
۰
Siauliai FA
Finished
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Premier League Women
Neom SC (W)
۰
۵
Al Amal (W)
Finished
۱۶:۳۰
Al Taqadum (W)
۲
۰
Al Hamma (W)
Finished
۲۰:۳۰
France
National 2, Group D
Wasquehal
۲
۱
Racing Besancon
Finished
۲۱:۳۰
Mongolia
Premier League
Khovd
۲
۵
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
India
Santosh Trophy
Arunachal Pradesh
۲
۲
Meghalaya
Finished
۱۷:۰۰
Services
۱
۱
Kerala
Finished
۰۸:۰۰
FC Goa
۳
۳
Assam
Finished
۱۲:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Krka
۳
۱
ND Triglav Kranj
Finished
۱۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۱
۰
Kolkheti Poti
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Carrigaline United
۰
۱
Rockmount AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Douglas Hall
۱
۰
Cobh Wanderers FC
inprogress
۲۳:۱۵
Austria
Regionalliga East
Kremser SC
۱
۰
Wiener SK
inprogress
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۲
۰
TWL Elektra
inprogress
۲۲:۰۰
FK Austria Wien II
۰
۰
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۲:۰۰
Favoritner AC
۱
۳
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۰
۲
SV Leobendorf
Finished
۲۱:۳۰
Oberwart
۲
۱
FC Mauerwerk
inprogress
۲۲:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Asociacion Deportiva Tarma
۰
۰
Alianza Lima
inprogress
۲۳:۳۰
Switzerland
Nationalliga B Women
FC Wil 1900 (W)
۱
۰
Winterthur (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KAA Gent II
۲
۰
Royal Antwerp II
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
TuRa Harksheide
۱
۳
FC Altona 93
inprogress
۲۲:۰۰
Croatia
1. NL
NK Zrinski Jurjevac
۳
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۷:۲۰
Indonesia
Liga 3
Batavia FC
۸
۰
Trisakti FC
Finished
۰۴:۳۰
India
Indian Super League
Mohun Bagan Super Giant
۳
۰
Jamshedpur FC
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FSV Union Furstenwalde
۰
۲
SV Tasmania Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Goiano U20
Aparecidense U20
۱
۱
Trindade U20
inprogress
۲۲:۰۰
Cerrado U20
۱
۲
Vila Nova U20
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico Goianiense U20
۱
۰
Guanabara City GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Aparecida EC U20
۱
۱
AE Jataiense U20
inprogress
۲۲:۰۰
Poland
1. Division
GKS 71 Tychy
۰
۰
Arka Gdynia
inprogress
۲۳:۰۰
Stal Rzeszow
۱
۳
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
Highland League
Banks O'Dee F.C.
۱
۲
Turriff United
inprogress
۲۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۰
Tolka Rovers AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Home Farm FC
۰
۰
St Francis FC
inprogress
۲۳:۰۰
Liffey Wanderers
-
-
Wayside Celtic FC
inprogress
۲۳:۱۵
Venezuela
Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۰
۰
Carabobo FC
inprogress
۲۳:۳۰
Colombia
U19 Championship
Tigres U19
۱
۰
Maracaneiros U19
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Landesliga
SG Unterrath
۰
۲
ASV Suchteln
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۰
۲
Haldensleber SC
Finished
۲۱:۳۰
TuS Marienborn
۲
۲
Basara Mainz
inprogress
۲۲:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۳
۰
KS Kukesi
Finished
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۱
۱
Dinamo Tirana
Finished
۱۶:۰۰
KF Laci
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۶:۰۰
Algeria
League Women
ASO Chlef (W)
۱
۱
Oran Centre (W)
Finished
۱۷:۰۰
Afak Relizane (W)
۳
۰
AS Evasion Bejaia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
۰
۱
FV Illertissen
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۲
۱
SFC Stern
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Atletico Pilar
۰
۱
Deportivo Metalurgico
inprogress
۲۳:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
South Coast Flame FC
۴
۰
Sydney University SFC
Finished
۱۲:۳۰
England
Premier League Cup U21
Crystal Palace U21
۳
۲
Leicester U21
Finished
۱۸:۰۰
Cyprus
2. Division
Digenis Ypsonas
۱
۰
Omonia FC Aradippou
Finished
۲۰:۳۰
Finland
U20 League
PPJ Helsinki U20
۱
۲
HJK Helsinki U20
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Nueva Chicago
۱
۰
Atletico de Rafaela
inprogress
۲۳:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
CS Grevenmacher
۲
۲
Jeunesse Canach
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
SC Eltersdorf
۲
۱
ASV Cham
Finished
۲۱:۳۰
TSV Neudrossenfeld
۰
۴
TSV Kornburg
Finished
۲۱:۳۰
1. SC Feucht
۰
۱
ASV Neumarkt
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Stabaek IF (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۲۰:۳۰
South America
Recopa Sudamericana
Fluminense RJ
۲
۰
LDU Quito
Finished
۰۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۳
۱
Newmarket
Finished
۱۴:۰۰
North and Central America
CONCACAF Champions League
New England Revolution
۳
۰
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۳
۰
Northcote City U23
Finished
۱۰:۴۵
Uganda
Division 2
Jinja North FC
۰
۰
Calvary FC Midigo
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
Keflavik
۳
۳
UMF Grindavik
Finished
۲۱:۴۵
Brazil
Copa do Brasil
Ji-Parana
۰
۰
Paysandu
Finished
۰۴:۰۰
Tanzania
First Division
Mbeya City
۲
۲
Stand United
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Premier League Women
Al Maadi (W)
۱
۴
Zed FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Copa Rio Women
Vasco da Gama (W)
۰
۲
Fluminense RJ (W)
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
IFK Mariehamn
۰
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Mauritania
Division 1
ASAC Concorde
۰
۱
ASC Snim
Finished
۲۱:۰۰